Zestaw rozpłodowy Röhnfried   dla gołębi

Zestaw rozpłodowy Röhnfried dla gołębi

  • Dostępność: w magazynie
263.00zł 253.00zł Podatek: 253.00zł

Zestaw rozpłodowy

 Rohnfried !!!

*Hexenbier   mieszanka substancji witalnych tj.cebula,miód,propolis,jeżówka,sok z bzu,brodaczka(Usnea barbata) i czosnek.

Wzmacnia odporność organizmu oraz cheć do latania.
*Sedochol mieszanka składająca się z siarkowego aminokwasumetoniny, sorbitolu, choliny. Metonina wystepuje w dużych ilościach w piórach oraz dba o prawidłowe pierzenie. Zaleca się stosowanie produktu podczas zmian żywieniowych a także wspierającą dla procesów trawiennych.

*Entrobac Zawiera bakterie probiotyczne i specjalne prebiotyki potrzebne do właściwgo zasiedlenia flory bakteryjnej jelita.

Doskonale oczyszcza jelita w trakcie wysiłku i po nim,w przypadku przestawiiania gołębi na inną karmę w sytuajcjach stresowych i po kuracjach lekowych.
*Moorgold Jest koncentratem czysto bagiennym złożonym z leczniczego torfu.Zawarte w nim kwasy huminowe wiążą w jelicie szkodliwe substancje a kolejno wydalają je z organizmu. produktu zamieniają się w stałą związaną konsystencje, a przy tym procesy trawienne przebiegają bezproblemowo.
*Avidress Plus   Avidress Plus zawiera kwasy obniżające wartość pH wody pitnej, a tym samym zmniejszające ryzyko infekcyjne. Ponadto zawiera on minerał, pierwiastki śladowe, oregano i cynamon. Taka kombinacja pozytywnie wpływa na cały metabolizm i zdrowie gołebia.

Copyright © 2016 dobry-lot.pl. All rights reserved.

Created by djangoweb.pl