Zestaw rozpłodowy dla gołębi Röhnfried

Zestaw rozpłodowy dla gołębi Röhnfried

 • Dostępność: w magazynie
239.00zł 230.00zł Podatek: 230.00zł

Zestaw rozpłodowy dla gołębi Firmy Röhnfried

 •     Avipharm  Jest to mieszanka elektrolitów, witamin i aminokwasów, co pozwala na znacznie krótszy czas regeneracji po lotach.

  Aminokwasy ponadto odciążają organizm gołębia i wspomagają metabolizm w okresie pierzenia i lęgu.
  Zawarte w preparacie witaminy wzmacniają gołębie po kuracjach antybiotykowych i okresach stresujących.

  Polecany przez wielu cenionych hodowców w trakcie odchowu gołębi młodych.

 •  Oregano - Schaffett  Oregano Schaffett to produkt zawierający 45% tłuszczu owczego i czysty olej z oregano. Stanowi najlepsze źródło energetyczne na loty konkursowe, trening, lęg, wychów młodych i pierzenie. Olej z oregano wspomaga procesy trawienne, a olej lniany dostarcza organizmowi nienasyconych kwasów tłuszczowych.
 •     Immunbooster jest produktem wspomagającym układ immunologiczny, jego szybkość reakcji i tym samym zdrowie gołębia. Zawiera on pierwiastki chemiczne – miedź i cynk – czyli łatwo przyswajalne dla organizmu i wiążące mykotoksyny. Podobnie jak Jungtierpulver zawiera substancje prebiotyczne, alliinę tworzoną z niej allicynę i kolostrum, a one z kolei wzmacniają organizm gołębi w czasie stresu.
 • Moorgold 

  Jest koncentratem czysto bagiennym złożonym z leczniczego torfu.Zawarte w nim kwasy huminowe wiążą w jelicie szkodliwe substancje a kolejno wydalają je z organizmu. produktu zamieniają się w stałą związaną konsystencje, a przy tym procesy trawienne przebiegają bezproblemowo.  Ta receptura zawiera poza tym specjalne włókna, dzięki którym odchody już po paru dniach podawania

  Moorgold ma formę żelu.

 

Copyright © 2016 dobry-lot.pl. All rights reserved.

Created by djangoweb.pl