Zestaw Lotowy Röhnfried  dla gołębi

Zestaw Lotowy Röhnfried dla gołębi

  • Dostępność: w magazynie
492.00zł 480.00zł Podatek: 480.00zł

Zestaw Lotowy Firmy Röhnfried 

 

*Hexenbier

   mieszanka substancji witalnych tj.cebula,miód,propolis,jeżówka,sok z bzu,brodaczka(Usnea barbata) i czosnek,wzmacnia odporność organizmu oraz cheć do latania.

*Moorgold

Jest koncentratem czysto bagiennym złożonym z leczniczego torfu.Zawarte w nim kwasy huminowe wiążą w jelicie szkodliwe substancje a kolejno wydalają je z organizmu. produktu zamieniają się w stałą związaną konsystencje, a przy tym procesy trawienne przebiegają bezproblemowo.
*Avidress Plus 

  Avidress Plus zawiera kwasy obniżające wartość pH wody pitnej, a tym samym zmniejszające ryzyko infekcyjne. Ponadto zawiera on minerał, pierwiastki śladowe, oregano i cynamon. Taka kombinacja pozytywnie wpływa na cały metabolizm i zdrowie gołebia.

​*Krauter Mix 500g

 Jest to komleks ziołowy dla gołębi składący się z 17 ziół. Różnorodne składniki naturalne wyrównują deficyty żywieniowe, które kiedyś gołębie wyrównywały sobie wylatując w pola i samodzielnie zbierając zioła oraz humus.Kompleks ziołowy  działa wspomagająco na układ oddechowy i trawienny. Dba o odpowiednia konsystencję odchodów, dobre pierzenie puchu, błyszczące upierzenie oraz zdrowe drogi oddechowe.

*Gerwit W 1000 ml 

 Gervit-W stosuje się z wodą lub karmą w celu wyrównywania niedoborów witamin wynikających z jednostronnego żywienia w okresie lęgowym, w sezonie lotowym, w okresie pierzenia, w czasie wystaw oraz trudnych porach roku. Produkt polecany jest także przyniedoborach witaminowych po przebytym wysiłku przy tym wspomagając procesy metaboliczne.

*Energie-Ol 250 ml

 Naturalny produkt energetyczny składający się z mieszanki wysokowartościowych olejów tłoczonych na zimno. Zawiera on oleje rybne, dostarczjąc organizmowi  nienasycone kwasy tłuszczowe i lecytynę, co znacząco wpływa na procesy przemiany tłuszczowej.Produkt polecany także w procesie odbudowy tkanki mięśniowej.

*Bt-Amin Forte 1000 ml 

 niezbędny do szybkiej regeneracji i wzmocnienia organizmu. Zawiera elektrolity, witamy z gruby B, aminowkasy o wysokim stężeniu i ściśle określonych proporcjach. Aminokwasy są doskonałym odciążeniem organizmu w trakcie kuracji antyiotykowych oraz  wokresie lotowym.Ponadto  witaminy z grupy B są niezastąpione w okresie lotów, gdyż biorą udział w procesach krwiotwórczych oraz wspierają układ nerwowy.

*Immunbooster 500 g

 jest produktem wspomagającym układ immunologiczny, jego szybkość reakcji i tym samym zdrowie gołębia. Zawiera on pierwiastki chemiczne – miedź i cynk – czyli łatwo przyswajalne dla organizmu i wiążące mykotoksyny. Podobnie jak Jungtierpulver zawiera substancje prebiotyczne, alliinę tworzoną z niej allicynę i kolostrum, a one z kolei wzmacniają organizm gołębi w czasie stresu.

*Badesalz 

 sprawdza się o każdej porze roku, a szczególnie polecana jest na okres pierzenia. Stosując sól gołębie będą mieć błyszczące i jedwabiste upierzenie.
Ponadto ułatwia usuwania kurzu, łupierzu, łuszczącej się skóry, brzydkich piór i puchu. Badesaltz przeciwdziała także  roztoczom, piórojadom i innym pasożytom.

 

 

Copyright © 2016 dobry-lot.pl. All rights reserved.

Created by djangoweb.pl