DR BROCKAMP PROBAC ENERGY 500G

DR BROCKAMP PROBAC ENERGY 500G

125.00zł Podatek: 125.00zł

                                     DR BROCKAMP PROBAC ENERGY 500G

Probac Energy to probiotyczny środek wzmacniający i energetyzujący poprawiający kondycję oraz wzmacniający układ immunologiczny. Zawiera wszystkie podstawowe substancje odżywcze takie jak witaminy, aminokwasy, minerały i elementy śladowe, które są specjalnie przystosowane do przemiany materii gołębia. Środek zawiera te samą kombinację mikroorganizmów specyficznych dla gołębi, jak Probac 1000, oraz sprawdzone, jedynie w swoim rodzaju połączenie węglowodanów regulujących pracę jelit.

Probac Energy jest uniwersalnym preparatem wzmacniającym na okres lotów, wychowu i zmiany upierzenia. Podczas okresu lotów Probac Energy jest idealnym środkiem energetyzujący przed zawodami.

W okresie wychowu należy podawać Probac Energy w charakterze środka wzmacniającego wychów, gdy kończy się okres karmienia ptasim mleczkiem, a pisklęta zaczynają być karmione ziarnem. Odchody są znakomicie związane, a pisklęta już wcześnie otrzymują wszystkie niezbędne substancje odżywcze, istotne dla prawidłowego wzrostu. Podczas pierzenia Probac Energy znakomicie pomaga utrzymywać równowagę w jelicie i układzie immunologicznym, w sposób naturalny i bez stosowania leków.

 

Copyright © 2016 dobry-lot.pl. All rights reserved.

Created by djangoweb.pl